Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 19.01.2018 we wszystkich miejscach

  1. 1 like
    Niestety tu nie ma reguły. Giną koty w miastach jak i na wsiach tylko w innych okolicznościach. Kastracja ma wpływ na "zmniejszenie oddalania sie od domu" ale tu też nie ma reguły bo giną i koty kastrowane. Wypuszczasz kota na własne ryzyko i jeśli coś mu się stanie to bedzie Twoja wina. Nie złego psa, nie znudzonego malolata, nie kierowcy i całego świata... Twój kot, Ty za niego odpowiadasz i Ty będziesz cierpiał po stracie - nikt więcej.
  2. 1 like
    Koniecznie wziąć jakąś bide ze schroniska i NIE wypuszczac. Tak niestety kończy wiele kotów wychodzących, dlatego Kocham =nie wypuszczam bez opieki. Można wychodzić na szelkach, ale wiele kotów jest niewychodzacych i nawet nie chcą wychodzić. My naszych nie wypuszczamy, Lu czasem wychodzi na szelkach, Graffi się boi i tylko na balkon wychodzi.
  3. 1 like
    Ragdolle to naprawdę wyjątkowa rasa. Polecam szczególnie, jeśli w domu oprócz zwierzaka są też dzieci, gdyż te koty to naprawdę oaza spokoju i cierpliwości. Nie ma mowy o żadnej agresji. Po prostu kiedy kociak ma dość zabaw, znika poza zasięgiem małych rączek :-) Uwaga, lubią się plątać pod nogami - są bardzo towarzyskie i chodzą krok w krok za ręką, która je karmi ;-)

Media społecznościowe

Dodaj nas