Alessandra

Members
 • Zawartość

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Alessandra

 • Ranga
  Advanced Member
 1. Żbiki są dzikimi kotami które trudno udomowić, ale krzyżują się z kotem domowym.
 2. Jeśli kotek jest biały to nie jest w typie Tureckiego Vana(Van ma brązowe plamki na głowie i ogon brązowy i jest półdługowłosy) Kotek jest w typie Tureckiej Angory Białej. Choć musiałabym mieć zdjęcie żeby zobaczyć pyszczek i całego kotka.
 3. Zróbcie porządek z logowaniem na forum bo tracicie użytkowników po zmianie stylu portalu i forum, są poważne problemy z logowaniem.
 4. Wypuszczenie kota po kastracji na drugi dzień to lekkomyślność. Należało przetrzymać kota w domu tydzień. Mógł zabrudzić ranę.
 5. Ile kotek ma dni? Kotka się pojawiła? Musisz trzymać malucha w cieple-termofor z wodą. Karmić mlekiem(sa gotowe zestawy np Royal Canin do rozrobienia z wodą) Po karmieniu masować brzuszek i pachwinach wilgotną letnią szmatka aby kociąto zrobiło siku i kupalka.
 6. Śliczny czarny półdługowłosy kotek.
 7. Mayaa napisałam ci prywatna wiadomość.
 8. Czy w domu masz jakieś rośliny doniczkowe?bardzo duzo roslin jest trujących dla kota. a może miał dostęp do jakiś leków albo waleriany?
 9. Na czczo niekoniecznie, najlepiej dostarczyć do 2 godzin próbkę.
 10. Przygotuj plastikowy talerzyk, najlepiej z dopiero co otwartego zestawu, jak zobaczysz że kotka wchodzi do kuwety i się usadowi to podsuń jej pod pupe talerzyk,. Ja potem nabieram strzykawką jednorazową(tez dopiero co wyciągniętą z opakowania) nabieram i zanoszę do lecznicy.
 11. Czy koteczka jest wysterylizowana?A inne koty?to kotki czy kocurki? Ja bym złapała jej mocz do badania.
 12. Pilnuj aby nie uciekła a jak ruja sie skończy to wysterylizuj kotkę. bo potem widac na olx "radosna twórczoś rozmnażania i pomnażania bezdomnych kotków"
 13. Wykastruj kocurka bo na wiosne poczuje"zew natury" zacznie znaczyć śmierdzacym moczem i uciekać z domu.
 14. Kotek ma cechy charakteru M C? czy z wyglądu przypomina Maine Coona?
 15. Połóż obok jakiś ciuszek przesiąknięty twoim zapachem, może wtedy na nim sie będzie wyżywać.

Media społecznościowe

Dodaj nas