Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
bafuggi

Radom - pilnie oddam kota

3 posty w tym temacie

Witam

Jestem w trudnej sytuacji. Mój ukochany kotek nie może dłużej ze mną mieszkać. Kiedy trafił do mnie okazało się, że mam alergię, która ostatnio bardzo się nasiliła. Niestety lekarz wykluczył możliwość odczulenia z powodu innej choroby. Serce mnie boli kiedy Gniewuś przychodzi do mnie i domaga się pieszczot gdyż wszelkie takie próby kończą zmianami skórnymi i dusznością. Kotek jest bardzo grzeczny i ułożony, chociaż nieco strachliwy.  Niestety nie mam nikogo w rodzinie i znajomych kto mógłby przyjąć mojego kotka pod swój dach.  Wcześniej mieszkał u samotnej starszej pani, która niestety nie była z powodu wieku w stanie się nim zająć. Jego kocia przyjaciółka trafiła do innej rodziny, która nie mogła pozwolić sobie na przyjęcie pod swój dach dwóch kotów. Jest mi bardzo ciężko ponieważ bardzo się już do niego przywiązałam i mam nadzieję, że znajdzie jak najlepszy dom oraz kochającego właściciela. Mogę go dowieźć razem z wyprawką w każde miejsce na terenie Radomia.

Bafuggi, dodaj ogłoszenie tutaj: https://www.koty.pl/ogloszenia/

Więcej osób je zobaczy. Koniecznie zdjęcia. W jakim jest wieku, czy jest wykastrowany, podaj też kontakt do siebie (mail lub tel.)

Doraźnie możesz sobie i kotu pomóc - w tym artykule jest garść sensownych porad: https://www.koty.pl/zakichani-czyli-rzecz-o-alergii/

Ogranicz spanie z kotem w jednym pomieszczeniu, to powinno trochę pomóc, do czasu, gdy kot znajdzie nowy dom.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas