Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość jus

wystawy w 3miescie

6 postów w tym temacie

Witam Wszystkich!Interesuje mnie kiedy w Trójmiescie sa wystawy kotów,czy tylko w wakacje?Bardzo prosze o informacje!!Pozdrawiam

Niestety, narazie wystawa jest planowana na początek sierpnia.

ALE

w czasie grania Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie zorganizowany pokaz kotów rasowych, gdzie?? jeszcze nie wiem, może w Gdyni...

No z tego co ja wiem to pokaz kotow juz byl zorganizowany- 4tego grudnia w silverscreenie i watpie zeby po miesiacu byl nastepny... 2 lata temu jedyny pokaz tez odbyl sie w grudniu (-> http://www.ktosiad.webd.pl/zakatek/categories.php?cat_id=94 tutaj pare fotek z niego )

Co do wystaw y w sopocie to jest info ze bedzie ona 23 - 24 lipca .. no, ale trzeba sledzic te informacje, majac na uwadze to co stalo sie w tym roku :(

Pokaz był, co nie jest równoznaczne z tym że następnego nie będzie, od lat w weekend WOŚP jest pokaz i nie rozumiem dlaczego mielibyśmy rezygnować z takiej niezłej inicjatywy. Im więcej pokazów tym lepiej, no nie.

Z wystawą nie wiem, będzie informacja na stronie odziału SHKRP

www.kotyrasowe.republika.pl

Kilka dni temu siedzialam sobie i kuchni i nagle slysze jakies okropne i glosne miauczenie.(Cos miedzy cierpienie a nawolywaniem partnera)

Weszlam do lazienki i zobacztlam swoja kotke z dziwnie pochylona glowa ,ogromnymi oczami i podniesionym ogonem.Stala na brzegu wanny.Popatrzyla sie na mnie a kiedy sie odsunelam o jakies piec cm.to ona odrazu wybiegla z lazienki jak blyskawica i wyskoczyla przez okno.Zapomnialam dodac,ze to miaukniecie powtuztlo sie trzy razy.

Nigdy wczesniej nie widzialam takiego zachowania a zwlaszcza u niej.Nigdy ode mnie nie uciekala i zawszy byla taka spokojna.

To zachowanie wiecej sie nie powtózylo.

Co to moglo byc?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas