Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość koty2

Rasy, które nie mają własnego forum

42 postów w tym temacie

Masz kota rzadkiej rasy? Chciałbyś aby miał swój dział na forum koty.pl? Napisz do nas!

MAM SLICZNA KOTKE ROSYJSKA NIEBIESKA.CHCIALABYM DOWIEDZIEC SIE COS O TEJ RASIE OD SZCZESLIWCOW ,KTORZY TEZ POSIADAJA TO CUDNE ZWIERZATKO.

No przecież dziewczyno na forum masz koty rosyjskie niebieskie?! Wrr...

Witam

Zainteresowały mnie inne kotowate. Ryś i Zbik to dwa bardzo rzadkie gatunki w Polsce oba poid ochroną.

Czy ktoś z was próbował hodowania rysia bądź zbika zamiast zwykłego kota?

Są to koty większe i bardziej drapieżne, zapewne potrzebuja większej ilości pozywienia w tym  miesa. 

A może tak o kotach Brytyjskich Niebieskich?

Jeśli jest to prezpraszam ale nie widziałam.

:)

A rasa europejska? Dlaczego jej nie ma? Nawet, gdy tworzyłam tu Kilera i chciałam wpisać, że jest tej rasy, to nie mogłam!!!

Nie obrażajcie Naszych super kotków nazywając je -dachowcami,to są kanapowo-fotelowo-tapczanowe koty,najzdrowsze  ze wszystkich ras,bo nie przerasowione przez durne zapędy niektórych związków felinologicznych,sędziów felinologicznych i hodowców.

Mam 2 super koty(tapczanowce) i nie zamieniłabym je na innego rasowca.

Kto chce się czegoś więcej dowiedzieć i pochwalić swoimi super kotkami zapraszam.

ja też mam kota rasy europejskiej( a jak kto woli, to tapczanowca). wydaje mi się że są bardziej uczuciowe i zdrowsze. a przede wszystkim mają niesamowity zapał do zabawy!

Ja też tak samo myślę.Ale niech nasze koty nazywają się tak jak chcą.Np.mój nazywa się Gryzek

Myślę, że przydałby się dział z "dachowcami". Wysłałam maila, mam nadzieję uzasadniającego moją prośbę.

A czemu nie ma kota Bombajskiego?? One są takiie $liczne ;** w ogóle wszystkie kiciusie są przepiękne :***

Witam!Dodam pare ras,o ktorych nie bylo mowy to Ukrainian levkoy ,Kohona Sphinx.To sa stosunkowo nowe rasy kotow.Jestem milosniczka wszyskich ras golaskow(na odleglosc,bo jeszcze takiego nie posiadam, )i nie tylko golaskow,w domu mam dwa naj...naj...naj...koty, rasy PODUSZKOWOKANAPOWY & DYWANOWY :))))))   najukochansza rasa.Pozdrawiam wszystkich milosnikow KOTOW!!!!!!!!!!!!!

witam wszystkich bardzo serdecznie czy są tu jacyś miłośnicy kotów sfinksów( tych bezwłosych) to są takie fajne koty a większość osób ich nie lubi ze względu na ich wygląd. poza tym to koty dla alergików co wy na to? TRZEBA STWORZYĆ DLA NICH WYJĄTKOWE FORUM BO TO WYJĄTKOWE KOTY! INNE KOTY TAKŻE SĄ WYJĄTKOWE.POZDRAWIAM

NO I CO Z WAMI MAMY KOCIE FORUM A NIKT NIE CHCE SIE WŁĄCZYC KTO LUBI SFINKSY TO TAKIE FAJNE KOTY TYLKO ZE DROGIE KOCIATKO 1500ZL JA MAM DACHOWCA NAZYWA SIE KICIA I JEST SZYLKRETOWA

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas