Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość koty2

Rasy, które nie mają własnego forum

42 postów w tym temacie

z tego co wiedzę nie am jeszcze mojej ulubionej rasy - kotów abisyńskich. Sądzę, że ich dział by sie przydal. :)

Mi na wystawie kotów, kilka lat temu, spodobały się koty balijskie. Mają cudowny charakter - towarzyskie, są też bardzo zgrabne i skoczne. W przyszłości chciałabym mieć takiego kota. Znalazłam już niedaleko hodowlę ale mój zwierzyniec na razie nie zgodzi się na nowego lokatora. Moja kotka to psiara i nie toleruje innych kotów. Balijczyki mają przepiękne kudłate ogony, które nadają im uroku i miękkie futro.

Cieszę się, że dahcowce mają swoje forum. W końcu tyle ich jest. Sama mam 6 letnią szylkretowo białą dachówkę.

Jakie fora rasowe jeszcze założyć? Tylko żeby w nich pisać ;)

myślę że brakuje jeszcze forum o Ocicatach. Te chcarakterne kropki mówią same za siebie ;)

Jest wiele ras kotów, mnie się rozkład forum podoba - jest wiele znanych ras, a oprócz tego forum dla właścicieli kotów innych ras.

rasa kota europejskiego by się przydała :)

Jestem za :).. Brakuje czegoś o Europejczykach :P

Rasa europejska na pewno, bo wszyscy mający dachowce myślą, że to właśnie RASA europejska ;)

I może by tak koty bombajskie? :) 

Brakuje Szkocki zwisłouchy.

Ma ktoś z Was takiego?

Jaki one mają charakter, jak brytyjczyki?

To chyba nie jest popularna rasa w Polsce?

Slyszalam na ich temat sprzeczne opinie, jedni mówią/piszą ze są zdrowe i odpowiedni dobór rodziców eliminuje wady genetyczne, a z drugiej własnie strony, ze maja problemy zdrowotne.

Macie jakies doświadczenie z tą rasą?

Szkockie zwisłouche są kotami bardzo sympatycznymi i przyjaznymi. Lubią zabawę, są bardzo przymilne.Są kotami łagodnym, zrównoważonym i spokojnym, o umiarkowanym temperamencie. Bardzo przywiązują się do rodziny, jednak najczęściej wybierają sobie jedną osobę i stają się jej najlepszym przyjacielem. Nie są jednak natrętne w domaganiu się pieszczot. Najczęściej żyją w zgodzie z kotami i innymi zwierzętami domowymi.Mimo że koty te nie są zbyt skoczne, uwielbiają polować.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas