Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość silkk

Co robi Twój kot teraz?

175 postów w tym temacie

Zabierz głos w dyskusji, czy koty podczas naszej nieobecności chodzą własnymi ścieżkami, czy też czekając na swego Pana leżą pod drzwiami… Najciekawsze spostrzeżenia i wypowiedzi nagrodzimy drapakiem trixie i książkami „ To, co warto wiedzieć, wiem od swojego kota” (1 drapak i 5 książek).

WAŻNE - liczą się tylko wpisy w wątku na forum - kliknij tutaj.

Nie pod tym artykułem!

Zabierz głos w dyskusji, czy koty podczas naszej nieobecności chodzą własnymi ścieżkami, czy też czekając na swego Pana leżą pod drzwiami… Najciekawsze spostrzeżenia i wypowiedzi nagrodzimy drapakiem trixie i książkami „ To, co warto wiedzieć, wiem od swojego kota” (1 drapak i 5 książek).

Nie pod tym artykułem!

Mój kot jak wychodzimy z domu gryzie pendrivy, klapki do kąpieli, zabawki dzieci i inne gumowe rzeczy. I tylko gumowe, także ma szczególne upodobania do gumy jednak nie wiem czym ta miłość jest spowodowana:) 

Nie pod tym artykułem!

Mój kot śpi =)

Mój też śpi [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/regular_smile.gif[/smile] Zresztą jak zwykle...

Mój bawi się sznurkiem z supełkiem na końcu   i mimo wszystko jest to jego ulubiona zabawka.. :D W jakiś sposób musiałam go odciągnąć od kabla zasilającego do laptopa podczas gdy pracuję, teraz on i ja mamy po własnym kablu :)

Pusio sobie spi[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_smile.png[/smile]

Oczywiście,że śpi[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/wink_smile.gif[/smile]

Próbuje znależć miejsce na moim zagraconym biurku by się położyć, odganiam go ale przychodzi co chwilę. Upatrzył sobie nawet moją klawiature :D chwilkę mnie nie było w pokoju tyllko :)

moje koty wylegują się na kanapie i co jakiś czas pomrukują leniwie :D

przed chwilą bawił się piłeczką,a teraz śpi[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/regular_smile.gif[/smile]

Adaś i Balbinka patrzą przez okna na padający śnieg. Milka leży na swoich ulubionych poduszkach (zaraz zaśnie). Zgredek i Pyśka śpią :)

Adaś i Balbinka patrzą przez okna na padający śnieg. Milka leży na swoich ulubionych poduszkach (zaraz zaśnie). Zgredek i Pyśka śpią :)

Klio depcze mnie po calym ciele i wyciera we mnie mordke w sosiku :P

Mój kot podczas mojej nieobecności najczęściej wygrzebuje ziemię z kwiatków i przewraca doniczki ;)

Moje okno w salonie zajmuje prawie cala sciane, wiec jak latwo sie domyslic spora czesc dnia kociaki spedzaja na parapecie. Spia, bawia sie, spaceruja z jednego konca w drugi. Zrzucaja z tego parapetu kwiaty i wszelkie dekoracje-obecnie -juz prawie nic na nim nie stoi- albo zepsuly, albo stwierdzilam niebezpieczne dla nich (ciezkie doniczki, szklo itp).Robia tez ''przeglad techniczny'' w domu. Wskakuja wszedzie gdzie sie da. Stol jadalny, lawa, pralka, zmywarka,blat kuchenny. Kto wie, moze zostawilismy tam cos co mozna polizac, zjesc lub czym mozna sie pobawic, cos pogryzc. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas