Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość silkk

Co robi Twój kot teraz?

175 postów w tym temacie

Perełka dzisiaj jest śmiertelnie obrażona, bo konkurent który pojawił się u nas nie dawno w domu dostał ubranka dla psów, a ona nic:P Siedzi teraz na komodzie, macha ogonem i oceniająco na mnie patrzy:D Az strach się bać, chyba polecę do najbliższego zoologicznego po jakiś przysmak, bo jeszcze gotowa się wyprowadzić:D A już i tak ma ze mną na pienku za sprowadzenie intruza do naszego M3:P

Kupiłem drukarkę, co wiąże się z dużym pudłem kartonowym. Zgadnijcie kto juz opanował ten karton  :D

Moja kicia w tej chwili kręci mi się wokół nóg, bo zbliża się jej pora karmienia :D

Jeden śpi grzecznie na moich kolanach a drugi próbuje mi udaremnić pisanie na klawiaturze jednocześnie próbując zwrócić na siebie moją uwagę. Czyli dzien jak codzień :)

Moja kotka właśnie dzisiaj okociła się i opiekuje się kociątkami. Cieszę się, że rodzinka powiększyła się, niby to kolejne mordki do wykarmienia ale za to ile pociechy, no i nowe kotki do głaskami.

Mój w chwili obecnej szaleje po pokoju i robi sajgon w mieszkaniu. No ale taki jego urok.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas