Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość silkk

Off topic - nie do skasowania ;)

42 postów w tym temacie

Zdecydowalam, ze nie kupie ZP. 400g to za duzo jak na przysmaczki, a 87,5 zl/kg to za drogo na sucha karme. Snackow tez nie kupie, bo jest tylko opakowanie 85g. To troche duzo, wole nie ryzykowac zwlaszcza ze nie sa to najtansze przysmaczki. Takiego duzego opakowania moglaby nie zjesc zanim sie zepsuje (uzywam na raz kilka rodzajow, wiec wolno sie koncza).

Jakich przysmaczkow uzywacie? Zamierzam kupic ciasteczka Maced, "Thans Snack" z sanabelle i "Premio cubes" z trixie. Dawal je ktos kotkowi?

Używam z TRIXIE : ,,STICKIES Pałeczki dla kotów z wołowiny"(12 sztuk w postaci miękkich ,mięsnych pałeczek), Luna to je , więc jej smakuje (tak sądzę) , a w ostatnim czasie (jakieś 2-3 dni temu) otrzymałam ,,premio cubes kurczak 50g" , są bardzo mięciutkie, wygodne zamknięcie,smakołyk jest świeży przez cały czas.

Zatanawiam sie jeszcze nad ciasteczkami Maced. Podobno wersja dla psow jest smaczna, ale nie wiem co z ta dla kotkow. Sa tanie, wiec moglabym kupic nawet obydwa rodzaje, ale wole sie dowiedziec niz potem wyrzucac 200g snackow. Z niektorymi tak jest, ze niby kotu smakuje, ale po tygodniu sie znudzi i okazuje sie, ze jadla tylko dlatego, ze byly nowe. Tak bylo z Pedigree, ale na szczescie juz prawie wszystko zjedzone. Ogolnie to bardzo lubi nowe przysmaczki i przez jakis czas te nowe to jej ulubione, ale potem juz nie sa takie fajne. Dlatego wolalabym, zeby te ciasteczka byly tez w mniejszych opakowaniach, niz 100g, no ale trudno. Mam nadzieje, ze posmakuja jej przysmaczki Sanabelle - sa w opakowaniach 20g w kilku smakach :). Jak dla mnie to swietne rozwiazanie.

Moje 2 yorki jedzą ,,maced". Małe opakowanie (w plastikowym opakowaniu) ok.12 zł , a dużo ok.16 zł. Są fajnie kształty :D

Zalety: Miękkie, małe, psy/koty je lubią

Wady: kiedyś się skończą :(

Na yt są filmiki jak własnoręcznie zrobić przysmaki dla psa. Ostatnio lubię szukać rzeczy które można zrobić samemu. Daje to dużo satysfakcji :)

Na yt są filmiki jak własnoręcznie zrobić przysmaki dla psa. Ostatnio lubię szukać rzeczy które można zrobić samemu. Daje to dużo satysfakcji :)
Ja wolę kupować :wink: Mniej z tym roboty i sprzątania :yes:

Jest takie forum gdzie pan pokazuje jak zrobic samemu posilek dla kota.

Niestety pan ten nie ma pojecia o zywieniu kotow.

Jest bardzo trudno przyrzadzic dobrze zbilansowany posilek dla kota.

Mozna do jedynie zrobic z surowego miesa.

Moje zdanie jest takie,jezeli nie znamy sie dobrze,lepiej bedzie jak bedziemy podawac dobrej jakosci gotowe karmy.

Bedzie to z korzyscia dla kota.

A ja nie mam kota więc nie moge go przedstawić :D ale chciałbym mieć ;)

Czesć wszystkim, nie mogłam znaleźć tematu do przywitania (ślepota? :( ) więc pisze tutaj. Prowadzę dt w Gdańsku, oprócz tego mam dwa koty rezydenty. Przedwczoraj wydałam do domu stałego rocznego kocurka, był z nami bardzo długo i przyznam ze troche za nim tęsknie, ale taka moja rola. 

Witajcie! Na przywitanie, opowiem wam o moim kocie :wink:  

Nazywa się Nikita, kot syberyjski, jest cały biały, a jego ulubione zajęcie to oglądanie rybek w akwarium. Wierzcie mi, jego mina nie wróży niczego dobrego.... :devil:

Dnia 14.09.2016 o 13:45, wiola2 napisał:

Do czego jest off topic?

Takie luźne rozmowy, o wszystkim ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas