Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Mała Kociara ^^

Moja Pierwsza Wystawa

2 posty w tym temacie

Cześć!:bye:Już we wrześniu udaję się na swoją pierwszą wystawę. Bardzo się przed tym denetwuję :( Zakupiłam już wystrój klatki. Jestem zarejestrowaną hodowczynią (razem z moją mamą, bo mam 12 lat). Czekam tylko na potwierdzenie przyjęcia naszej hodowli. Z kotką byłam już u weterynarza, wypełniła odpowiedni formulaż. Muszę wiedzieć jak to będzie na wystawie. Wykupiłam już podwójną klatkę kocicy na 2 dni. A teraz czas na moje liczne, liczne pytania. :ghgh: Kiedy będziecie odpowiadać, proszę napiszcie przy odpowiedzi numerek na jakie pytanie odpowiadacie. :girlkiss:A więc: 1. Czy będę tam miała na czym siedzieć, czy musze sobvie kupić własne krzesełko? 2. Kiedy mogę a kiedy nie położyć moją kotkę na górze klatki? I czy wogóle mogę? 3. Jak mam przygotować kotkę do pokazania przed sędziami? 4. Czy będę musiała coś robić z moją kotką przy sędziach? 5. Czy mam komuś potem pokazywać dokumenty kotki? :crazy: DZIĘKI za odpowiedzi, bardzo się denerwuję! :ok:

1Krzesła na pewno są .2A kotka na klatce może leżeć .4Co do tego czy będziesz musiała  coś z kotką robić wszystko sie okaże.5Dokumenty lepiej pokaż .

I niczym się nie przejmuj wszystko będzie dobrze.Po wystawie napisz swoje wrażenia i jak było.Trzymam kciuki za ciebie i kotkę =)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas