Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Epi

Co ostatnio kupilas/kupiles?

49 postów w tym temacie

Kupilam "kule smakule".Czyli taka kule,gdzie wklada sie smakolyki,a kotek musi pomyslec,zeby sie do nich dobrac.:think:Kupilam tez nowe zabawki z kocia mietka.:tounge:

1 osoba lubi to

Tydzień temu kupiłam obróżkę i doszyłam do niej chustkę :). Oto efekt: (na kocie)

http://images61.fotosik.pl/683/d51482617e135c10gen.jpg

http://images65.fotosik.pl/711/d4ec16c7d10559eagen.jpg

http://images63.fotosik.pl/684/f5b595dfb07071f9gen.jpg

http://images65.fotosik.pl/686/15a6686a48fd96dfgen.jpg

Szkoda, że tu nie można wklejać zdjęć tylko linki trzeba.

Ojej, jaki sliczny kotek z chusteczka.Swietnie  to wyglada.:ok:

Też po głowie chodziła mi kula smakula xD ale teściowa i sąsiadka z dołu by mi chyba głowę urwały hehe ale jak będziemy u siebie to na pewno taką zakupię ;) zawsze to kocisko się trochę pomęczy aż coś mu wypadnie ;).

No chyba że ktoś widział taką nie tłuczącą się z jakiegoś miekkiego tworzywa.

Mój Graffi to raczej nie jest zainteresowany nowymi prezentami - ze sklepu.

Piłeczkę którą ostanio kupiłam z wystającymi uszkami różnejgo pokroju, dostał pies koleżanki ;) gryzaki niby czeszczące zębiska - leżą...

W szelki się nie mieści bo kupiłam za małe;P

Ale tekturowe pudelka wszelakiej maści i papierki po cukierkach zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem ;).

Sam zrobiłam chlapacze do miski na mokrą karmę i stojak na wodę z plastikowych miseczek jednorazowych ;) wrzucę zdjęcie jak zrobię ;). zrobiłam też wędke z kijaka bambusowego i pióra upolowanego przez Graffka ;)

Pocudowała bym z obróżkami ale niestety luby wszystko Graffiemu ściąga jak tylko mu założe - więc nie ma sensu;/.

Ale to na tyle...

Kule smakule,to bardzo udany zakup.Wszystkie trzy kociska glowia sie do poki calkowicie nie wyciagna przysmaczkow.Moje tez uwielbiaja wszelkiego rodzaju kartony.

A może po prostu kule umieścić w pomieszczeniu z dywanem, albo w jakimś wielkim kartonie? Taki karton to by była świetna sprawa, bo nie tylko kot by nie hałasował, ale jeszcze by jedzenia wszędzie nie rozrzucał, no i karton to przecież dla kota atrakcja.

Ja mam taką piłkę, ale przestałam używać. Kota miała w niej chrupki na cały dzień, a tak się interesowała zabawą, ze zjadała od razu wszystko ;). Teraz chrupki dostaje tylko rano, więc może znowu zaczniemy uzywać tej kulki? Obecnie to najczęsciej chrupki wyciaga z takiej "zabawki interaktywnej hand made" czyli posklejanych rolek po papierze toaletowym. Po prostu do rolek wsypuje się karmę, a kot wyciąga łapką.

Swietne pomysly.U mnie sie nic nie kruczy z kulki,a jak sie pokruszy,to kociaste zaraz dokladnie posprzataja. :tounge:

Kupilam sobie taka rolke do sciagania klaczkow z ubran.Przyrzad niezbedny.:wink:

My tu nie mamy dywanów wszędzie "tłukące" panele...;(.

W pudle traciło by to tochę sens, bo chciała bym żeby Graffi troche pobiegał

Rolki super sprawa - my się rolujemy bezustannie ;P bo inaczej sie nie da. Ale lepiej kupić te droższe bo te tanie mało ściągają i trzeba listek za listkiem odrywać.

Ja w ostatnim zamówieniu mokrych karm zamówiłam smaczki GranataPet kaczka z trawą ;) ale jeszcze nie próbowaliśmy ;).

To wypróbujcie koniecznie :). Lu je uwielbia, tak samo jak pozostałe 2 smaki.

A mi się przypomniało, że niedawno kupiłam przysmaczki PlanetPet z kaczki. Teraz są w większych kawałkach, muszę je kroić. Ale warto, bo w dobrej cenie, zdrowe, no i kot lubi. Miałam problemy z kupieniem ich (zawsze jak byłam w zoologicznym to już wykupione :( ) ale na szczęście już mam 2 opakowania. Na szczęście, bo GranataPety i feringa już się kończą (Feringi mam tak z łyżeczkę, podobnie GranataPet w kształcie serduszek, GrnataPet gwiazdek nam coś 2-3 razy więcej), mam jeszcze z 2 kawałki Thrive, resztki tych twardych gryzaków i trochę pokrojonych psich kabanosików. Zapasy się powoli kończą, przy ilości zużywanych na treningach snaków będę musiała jeszcze coś dokupić w stacjonarnym, bo na razie nie planuję zakupów internetowych.

Moje kocury tez lubia przysmaczki Granata Pet,ale wedlug mnie najzdrowsze sa przysmaczki Cosmy i Thrive to jest 100% liofizowanego miesa lub ryby.Sa tez te male krewetki.Sa super.

Cosma i Thrive tak - tylko ta cena ;( po drugie te smaczki z Granata nie dość że dużo tańsze to lepiej zbilansowane - wiadomo że przysmak daje się w niewielkiej ilości ale ok. 80% białka i 4-5% tłuszczu - kontra 27%b i 13%t plus tauryna, olej z łososia oraz drożdze piwne - bardziej do mnie przemawiają ;)

Ale narazie mamy jeszcze Dokasy ;) więc Granata jeszcze poczeka - do wyczerpania starych zapasów.

p.s. ale mi zrobiłaś chętke na tę kulę smakule ;P

Sa tez kule smakule nieduzo wieksze od piesci.Zabawa jest przednia.Kociaste musza upolowac przysmaczek,zycie nie jest proste.:hihi: Cosma to jednak 100% miesa,bez zadnych dodatow,wiem,niestety sa drogie

Przyszla dzisiaj paczka z Zooplusu.Zamowilam przysmaczki Cosmy,Thyrive.Plastikowe pokrywki na puszki,sa bardzo praktyczne.Zamowilam tez pierwszy raz probny pakiet Lilys Kitchen.Czy ktos podawal ta karme? Czy kotom smakuje?

Nie zamawiałam, ale jestem bardzo ciekawa czy twoim kotom posmakuje. Sama zamierzam kupić jeden pakiecik i sprawdzić, jak Lu zareaguje. Może dawałabym w weekend zamiast filetowych, które kota lubi tylko w rybnych smakach, a czasem nawet woli mielonki (np. CFF śledź z krabami).

Jaki masz smak?

Nie zamawiałam, ale jestem bardzo ciekawa czy twoim kotom posmakuje. Sama zamierzam kupić jeden pakiecik i sprawdzić, jak Lu zareaguje. Może dawałabym w weekend zamiast filetowych, które kota lubi tylko w rybnych smakach, a czasem nawet woli mielonki (np. CFF śledź z krabami).

Jaki masz smak?

Zamowilam pariet probny,w nim byly 2 smaki rybne,2 z kurczaka,jagniecina i indyk.

Zapomniałam :ooops:. W polskim zoo+ nie ma pakietu próbnego. Ale może jeszcze dodadzą.

W moim sklepiku na osiedlu puszeczka AC 200gr kosztuje 4.20-4.50 zł. Wojtkowi nie bardzo smakuje AC mix różnych mięs a poza tym ładnie je.

odkurzaczyk samojezdny - przy dwóch MC absolutny must-have

może to nie prezent dla samych kotów, ale zadowolona pani to lepsza pani :)

A ja słyszałam taką historyjkę, że ktoś miał taki odkurzacz i kot mu się załatwił poza kuwetą. Odkurzacz rozsmarował kocią kupę cienką warstwą po podłodze :rotfl:. Twoje koty zawsze trafiają do kuwety? ;) he he

A żeby tak nie było, że robię off topic to ja przy zakupach karmy kupiłam małe opakowanie Orijena. Miało być kurczakowe, ale nie było w magazynie to zamieniłam na rybne. I teraz nawet się z tego cieszę. Kot szaleje na punkcie tych chrupek, następnym razem kupię jako przysmaczki :yum:

Kotek i kotka, ja daje moim kota ten Orijen dla mlodych kotow,boje sie przejsc na ten rybny,a w Zooplusie nie ma malych opakowan.                                                                                Teraz z innej beczki kupilam dzisiaj sobie nowa walizke i troche ciuchow wiosennych.:dance:

super roki do zakłaczonych ubrań są w biedronce za 8,99

3 roki i jedna rączka - bardzo solidne i dobra taśma - o taka rokę ciężko ;) a jak juz to kosz ponad 20 zł - tak więc gorąco polecam ;).

Rolki sa niezbedne.Moje kociaste zaczely sie strasznie sypac.:cry:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas