Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Epi

Co ostatnio kupilas/kupiles?

49 postów w tym temacie

Przy ostatnich zakupach w zoo+ też kupiłam przysmaczki z thrive, ale taki pakiet próbny z 4 smakami. Lu bardzo smakowały. Teraz też wezmę lifilizowane, ale z Cosmy, bo dużo tańsze, a nie przypuszczam żeby były duże różnice w smaku.

Kupilam moim futrom takie przysmaczki

To sa suszone,te malutkie krewetki.Bardzo apetycznie to wyglada,czlowiek sam by je zjadl,a lapserdaki nie chca jesc.

Ha ha, ja bym nie zjadła, ale jak dla ciebie wyglądaja apetycznie to moze spróbujesz?:rotfl:

Ja uwielbiam krewetki,ale jednach tych przeznaczonych dla kotow,bym nie zjadla.Dachowka sie zlitowala,i ladnie je.To moze pozbedziemy sie calego opakowania.

He he, dlatego że są suszone, czy że to kocie przysmaczki? Co do jakości to wydaje mi się, że jest dobra, i gdyby to było jedzenie dla ludzi to spełniałoby normy.

No tak glodna to ja nie jestem.:hihi:Asia wejdz na PW

O, fajnie mają twoje kociambry. A jaka ta fontanna?

W sobotę kupiłam w markecie obróżkę. Za 1,79zł! :omg: Zapięcie okropne, duże, plastikowe, tandetne, do tego dzwoneczek który da sie odczepić tylko z półkółkiem. A ja sobie te części wymieniłam i mam bardzo tanią obróżkę, i nawet nie wygląda na taką za 179 groszy. Zdjęcia dodam jak zrobię, na razie brzydka pogoda, więc nie ma okazji na obfocenie.

A ja słyszałam taką historyjkę, że ktoś miał taki odkurzacz i kot mu się załatwił poza kuwetą. Odkurzacz rozsmarował kocią kupę cienką warstwą po podłodze :rotfl:. Twoje koty zawsze trafiają do kuwety? ;) he he

A żeby tak nie było, że robię off topic to ja przy zakupach karmy kupiłam małe opakowanie Orijena. Miało być kurczakowe, ale nie było w magazynie to zamieniłam na rybne. I teraz nawet się z tego cieszę. Kot szaleje na punkcie tych chrupek, następnym razem kupię jako przysmaczki :yum:

no historyjka mnie powaliła - właśnie się spieramy z moim czy da się potem taki zapch w odkurzaczyka wywabić. ja stawiam, że nie. narazie moje koty trafiają - mają wielką  kuwetę zamykaną i do tego umieszczoną w brodziku - unikamy rozsypanego żwirku

Fontanna dzisiaj przyszla Teodor jest zachwycony,reszta podchodzi z rezerwa.:think:

Ja nabyłam niedawno torbę dla kotów do chowania się firmy Zolux. Mój kot lubi się w niej chować i udawać, że go nie ma zwłaszcza jak coś przeskrobie:dance:

Ja ostatnio kupiłam super tunel dla kota w którym popycha piłeczki (cały dzień zabawy :)

Ja ostatnio kupiłam genialny transporter dla moich kotów! Mam 3 średniej wielkości sierściuchy i wyprawa do veta to masakra, nie mam samochodu, a wożenie każdego kota odzdielnie w transporterze zajmuje pół dnia. Polecam takie cudo: https://kotbarnaba.pl/wozek-dla-psa-kota-krolika. To mega wygoda!

1 osoba lubi to

Dnia 6.06.2017 o 10:42, Ewunia81 napisał:

Ja ostatnio kupiłam genialny transporter dla moich kotów! Mam 3 średniej wielkości sierściuchy i wyprawa do veta to masakra, nie mam samochodu, a wożenie każdego kota odzdielnie w transporterze zajmuje pół dnia. Polecam takie cudo: https://kotbarnaba.pl/wozek-dla-psa-kota-krolika. To mega wygoda!

Kurcze, też rozważam kupno takiego transporterka-wózka! A często kupujesz w tym sklepie Kot Barnaba? Ja ostatnio kupiłam tam takie zabezpieczające kratki do okien (mój kot wszędzie wejdzie) i jestem zadowolona. Daj znać, czy ten transporter Ci się sprawdza, bo tez mam na niego ochotę!! Pozdrawiam!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas