Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Sebciou

Żwirek Dla Kota

31 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2015 o 13:54, Mazurzanka napisał:

Mój kociak na początku miał Benek Super Naturalny, ale ten bardzo roznosił po domu. Teraz ma Beneck Super Compact, jest zdecydowanie drobniejszy, polecany szczególnie dla kocurków. Przy zmianie żwirku kot spróbował go jeść, ale chyba tylko,żeby sprawdzić co to.  Dobrze zbryla. No i co ważne, nie roznosi się.

U nas ten Benek się tragicznie roznosi po mieszkaniu, ale mój kot wyskakuje z kuwety jak oparzony - to pewnie dlatego. 

Ja również od dłuższego czasu kupuję żwirek silikonowy i w najbliższym czasie nie planuje tego zmieniać:)

Dnia 28.07.2017 o 09:16, ilita napisał:

Też używam sylikonowego. Sprawuje się bardzo dobrze, wiec raczej nie zamienię na drewniany. 

A nie masz problemu z zapachem? Bo przy silikonowym strasznie żwirek śmierdział, a przy drewnianym ten problem był znacznie mniejszy.

Ja kupuję żwirek cat's best z dwóch powodów. Po 1 za 20 L płace 98 zł a po drugie gdy się zbryli można go wyrzucać do toalety bez obaw że się ją zapcha jak to ma miejsce w innych żwirkach

Chyba wszystko zależy od kotka. Najważniejsza jest wydajność i dobro naszego pupila. Jest bardzo dużo produktów na rynku.

Ja kupuje zapachowy bo się najlepiej sprawdza. Warto szukać takich ciekawych propozycji godnych uwagi, aby pachniało w domu a nie śmierdziało przez kota. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas