Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Połczu

Krzyżówka syjama i dachowca

4 posty w tym temacie

Hej. :) 

4 dni temu przygarnęłam kotka z podwórka. Matka kociaczka to typowa syjamska kotka, której (jak mówili sąsiedzi) ktoś się niestety pozbył wyrzucając na ulicę, Kotka urodziła w tym roku 5 kotków, 2 czarne, 2 pręgowane szaraczki i mojego Lucky'ego, który wygląda jak typowy syjamski mruczek. Futerko szaro-beżowe, z ciemnobrązowym pyszczkiem, ciemnobrązowymi uszkami i ogonkiem. Dodatkowo ma niebieskie oczy.  Jedyne co się nie zgadza z typowym umaszczeniem syjama to jego urocze białe skarpetki które u syjama są jak wiadomo tak samo jak pyszczek, uszka i ogonek- ciemnobrązowe. Pytanie teraz co z oczkami? Jak myślicie, czy zostaną niebieskie czy odbarwią się skoro tato mojego kociaczka to czarny dachowiec? Wiem , ze nie powinno mieć to dla mnie dużego znaczenia, bo kociaka bez względu na kolor oczu będę bezwarunkowo kochać, ale jestem ciekawa Waszej opinii  na ten temat. Dodam , że kotek wg opini weterynarza ma ok 8 tygodni. Mam nadzieje, że nie zostanę zjedzona za ten temat, bo jestem tu całkiem nowa i dopiero nieśmiało zaczynam przygodę z tym forum , jeśli zawarłam temat w nie tym dziale co trzeba to szczerze przepraszam:) Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Witaj kolor oczu u kociaka zaczyna zmieniac sie ok. trzeciego miesiaca zycia.Zmiany moga nnawet trwac do 2 roku zycia.

Jednak koteczka i tak masz pieknego i nie przejmowalabym sie tym.

Wszystkie kociaki rodza sie z niebieskimi oczami.

Moze tez sie zdarzyc,ze juz takie zostana,bo kociak przejal taki gen od mamy.

Dzięki wielkie za odpowiedź. Pytałam z ciekawości, w zasadzie nie ma to żadnego znaczenia, choć nie obraziłabym się gdyby takie mu zostały :) Pozdrawiam serdecznie :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas