Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość klubEKKR

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH EKKR 27-28.02.2016

1 post w tym temacie

 

Elitarny Klub Kota Rasowego zaprasza na Międzynarodową  Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 27/28 lutego 2016 r. w hali sportowej  w Warszawie przy ul. Wiertniczej 26.

 

W wystawie weźmie udział ok. 255 kotów różnych ras, tych bardzo popularnych w Polsce, takich jak koty brytyjskie czy maine coon oraz ras mniej znanych, takich jak: mau,   czy snowshoe.  Koty oceniane będą przez 6 międzynarodowych sędziów z: Finlandii, Niemiec, Włoch i Szwecji.

 

Zachęcamy do odwiedzenia wystawy - a w szczególności - pełnych emocji finałach Best in Show, czyli w wyborze najpiękniejszych kotów wystawy (sobota – godz. 16.30, niedziela - godz. 16.00).

 

Organizując wystawy dążymy do tego, by służyły one nie tylko prezentacji piękna kotów mieszkających w naszych domach (tych rasowych i przysłowiowych dachowców), ale także kształtowaniu właściwych postaw wobec zwierząt, a przede wszystkim odpowiedzialności za nie, dlatego też w imprezie wezmą udział organizacje pozarządowe działające na rzecz bezdomnych zwierząt.

 

Będzie prowadzona też akcja ulotkowa ZA NIM KUPISZ KOTA - PRZECZYTAJ, skierowana do zwiedzających. Jej celem będzie, ostrzeżenie  przed kupowaniem kota przypadkowo, z nielegalnej hodowli i konsekwencjami tego.

 

Wystawa to nie tylko święto dla hodowców kotów, ale też i wspaniały sposób na miłe, rodzinne spędzenie czasu, tak więc będzie nam niezwykle miło gościć Państwa razem z dziećmi. Odwiedzający będą mogli - oprócz podziwiania kocich piękności -  nawiązać kontakt z hodowcami ulubionej rasy, uzyskać informacje o jej specyfice i zasadach pielęgnacji. Ok. godz. 14.30 (po sędziowaniu) planujemy dla zwiedzających prezentację wybranych ras, którą poprowadzi międzynarodowy sędzia wszystkich ras – lek. Wet. Marek Chadaj.

 

Na wystawie zorganizowany będzie też kiermasz, na którym  każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką.

 

Przypominamy, że na wystawie obowiązuje zakaz zakupu i sprzedaży kociąt! (zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt).

Życzymy Państwu miłych wrażeń.

Ceny biletów:

Bilet normalny – 15.00 zł.

Bilet ulgowy -10.00 zł ( dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści)

Dzieci do lat 4 – wstęp wolny

Bilety do nabycia w kasie na miejscu.

Dojazd autobusami: 116, 163,180,519,724,742

 

Wystawa czynna dla zwiedzających: sobota (27.02.2016) w godz. 9.30 – 17.30

                                               niedziela (28.02.2016) w godz. 9.30 – 17.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Zarząd Elitarnego Klubu Kota Rasowego

www.ekkr.waw.pl

kontakt tel 535 225 103, 783 306 595

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Media społecznościowe

Dodaj nas